Antigenní test pro samoplátce vám zprostředkujeme v Nemocnici Hořovice, Rehabilitační nemocnici Beroun, Praze a v Plzni. 

O výsledku budete informováni formou SMS, a to do 25 minut od odběru biologického materiálu. Cena služby je 200 Kč za antigenní test a 40 Kč za zprostředkování testu, administraci a vystavení mezinárodního certifikátu v anglickém jazyce, který vám bude zaslán na email. 

EU certifikát s QR kódem bude ke stažení na portálu ocko.uzis.cz

Platnost AG testu je 24 hodin od odběru.

Odběr lze provést i v našem mobilním odběrovém voze.

Pro zajištění odběrů pro vaše zaměstnance přímo ve vaší společnosti se prosím obraťte na naše klientské centrum na tel. lince +420 702 101 001.


Odběrová místa:

  • Nemocnice Hořovice
  • Rehabilitační nemocnice Beroun
  • Praha 5 - Anděl, Nové Butovice, Stodůlky
  • Praha 9 - Černý Most
  • Praha 10 - Vršovice
  • Plzeň - Skvrňany
Otevírací doba odběrových míst

OM Nemocnice Hořovice
K Nemocnici 1106/14, 268 31 Hořovice
PO – NE | 08:00 – 12:00, 12:30 – 16:30

OM Rehabilitační nemocnice Beroun
Prof. Veselého 493, 266 56 Beroun
PO – NE | 08:00 – 12:00, 12:30 – 16:30

OM Praha 5 - Anděl
Stroupežnického 21, 150 00 Praha 5 - Anděl
PO – NE | 08:00 – 12:00, 12:30 - 16:30

OM Praha 5 - Nové Butovice
(Poliklinika Lípa)
Seydlerova 2451, 158 00 Praha 5 - Stodůlky
PO – NE | 08:00 – 12:00, 12:30 - 16:30

OM Praha 5 - Stodůlky
Jeremiášova 947/16, 155 00 Praha 5 - Stodůlky
PO – NE | 08:00 – 12:00, 12:30 - 16:30

OM Praha 9 - Černý Most
(Sconto nábytek)

Chlumecká 2420, 198 29 Praha 9 - Černý Most
PO – NE | 08:00 – 12:00, 12:30 - 16:30

OM Praha 10 - Vršovice
(Iris Hotel Eden)

Vladivostocká 1540, 100 00 Praha 10 - Vršovice
PO – NE | 08:00 – 12:00, 12:30 - 16:30

OM Plzeň - Skvrňany
(Hotel Ibis)

Univerzitní 1209/65, 301 00 Plzeň - Skvrňany
PO – NE | 08:00 – 12:00, 12:30 - 16:30
(SO 10:00 - 16:30, NE 08:00 - 16:30 garantujeme doručení výsledku do 72 hodin)


Antigenní rapid test

Antigenní rapid test je test, díky kterému lze rychle detekovat přítomnost antigenu SARS-CoV-2.

Název testu: 

FLOWFLEX SARS-CoV-2 Antigen rapid test

Výrobce testu: 

ACON BIOTECH ( Hangzhou) CO., LTD.

Postup odběru

Před odběrem neaplikujte minimálně 2 hodiny kapky nebo spreje do nosu, jiná omezení nejsou nutná. Na vyšetření se dostavte v předem domluvený čas, na domluvené místo.

Vyšetření se provádí výtěrem z jedné nosové dírky pomocí jemné rotace přibližně 2.5 cm od okraje nosní dírky.

Výsledek testu

Výsledek je za standardních podmínek znám do 15 minut po odběru.

Výsledek je zasílán formou sms včetně mezinárodního certifikátu, který je zaslán na email klienta. 

Od 1. června je možné stáhnout certifikát o výsledku testu z portálu ocko.uzis.cz

Certifikáty jsou v jednotném vzhledu podle Evropské unie. Na certifikátech je uvedené jméno, příjmení a datum narození. Zároveň obsahují QR kód.

Přihlášení do očkovacího portálu občana je možné dvěma způsoby:

1)  Přihlášením pomocí rodného čísla a občanského průkazu (přihlášení je možné pouze pro klienty, kteří uvedli číslo mobilního telefonu). Na telefonní číslo obdrží sms zprávu s jednorázovým přístupovým kódem. Následně se zobrazí seznam testů a také seznam certifikátů.

2)  Přihlášením pomocí účtu NIA – eIdentity. Tedy například přihlášení pomocí elektronického občanského průkazu opatřeného čipem a aktivovanou komponentou pro komunikaci s veřejnou zprávou, nebo vytvořeným účtem NIA, případně bankovní identitou. Ověření přes bankovní identitu je možné pouze pro osoby, které jsou ověřeny přes registr obyvatel (ROB). Odkaz k přihlášení do národní identity naleznete také na stránce ocko.uzis.cz.

Na stránkách naleznete platné certifikáty ne starší než 180 dnů. Není garantováno, že certifikáty starší 180 dnů budou či jsou k dispozici.

Certifikát může vytisknout poskytovatel zdravotních služeb, který test provedl (pouze v den odběru). Preferovaná forma certifikátu je digitální, proto doporučujeme volit stažení certifikátu přes portál ocko.uzis.cz.

Pokyny k výsledku testu

Výsledek NEGATIVNÍ

Antigenní test ke zjišťování nákazy COVID-19 má informativní charakter s jistým procentem nepřesnosti a jeho účelem je zejména omezení rizika šíření nákazy onemocnění COVID-19 v populaci. Vykazujete-li některý ze symptomů COVID-19 (zejména teplota vyšší než 37,3 °C, suchý kašel, dušnost, zažívací obtíže, ztráta chuti či čichu), je i v případě negativního výsledku antigenního testu nutno provést konfirmační test PCR s tím, že do doby výsledku konfirmačního testu musíte dodržovat pravidla izolace a následně postupovat dle výsledku konfirmačního testu.

Výsledek POZITIVNÍ 

S velkou pravděpodobností jste skutečně pozitivní na COVID-19. Dodržujte pravidla izolace a neprodleně kontaktujte praktického lékaře či hygienickou stanici a sdělte výsledek tohoto testu, dále postupujte dle jejich doporučení.

Cena služby

COVID - 19
Antigenní test s potvrzením
(včetně anglického překladu) 240 Kč
Objednat
Ceny jsou uvedeny včetně 21% DPH.
Bolí vás často na hrudi? Máte pocit „bušení srdce“? Může vám pomoci vyšetření EKG.
Elektrokardiografie, nebo-li „natáčení srdce“, je základní vyšetřovací metoda v kardiologii. Pomocí křivky zobrazuje elektrickou aktivitu srdce. EKG se nejčastěji využívá k diagnostice bolestí na hrudi, dušnosti, závratí a pocitů bušení srdce. Kromě toho může odhalit zvětšení jednotlivých srdečních oddílů. Proto je důležitou součástí každého preventivního vyšetření.
Víte, jak se během 24 hodin změří vaše srdeční aktivita?
Holterovské monitorování, nebo-li ambulantní monitorování EKG, je 24 hodinové sledování srdeční aktivity pomocí Holterova monitoru. Využívá se u pacientů, u kterých je podezření na nárazové poruchy srdečního rytmu. Součástí preventivního programu je až po konzultaci s interním lékařem.
Ergometrické vyšetření zaznamenává elektrickou aktivitu srdce.
Tzv. zátěžové EKG, kdy je při vyšetření zaznamenávána elektrická aktivita srdce a jsou sledovány změny způsobené zatížením srdce námahou. Při zúžení nebo ucpání cév, které zásobují srdce krví, dochází při zátěži k horšímu prokrvení srdečního svalu a ke změnám na EKG. Obvykle se přitom objeví i bolesti nebo tlak na hrudi. Zátěžovým vyšetřením se dá posoudit i tělesná výkonnost nebo sledovat výskyt srdečních arytmií (poruch rytmu srdce) spouštěných při zátěži.
Víte, jak probíhá ultrazvukové vyšetření cév?
Vyšetření je prováděno tzv. Dopplerovským ultrazvukem, který umožňuje hodnotit nález na cévách, zejména posoudit jejich průchodnost a eventuálně stupeň zúžení, které bývá nejčastěji na podkladě aterosklerózy (kornatění tepen). Postupující omezování průsvitu cévy snižuje množství krve přitékající k mozku a hrozí vznikem mozkové ischemické příhody (mozkové mrtvice). Včasné odhalení a léčba zúžení tepen vám může zachránit život.
Víte, na jakém principu funguje echokardiografické vyšetření?
Jde o ultrazvukové vyšetření srdce. Ultrazvuk je zvuk, který je vysílán a přijímán ultrazvukovou sondou, která se přikládá na hrudník. Odrazy ultrazvuku ze srdce jsou analyzovány přístrojem a převedeny na pohybující se obrázek srdečních stěn a struktur (např. srdečních chlopní). Vyšetření tak umožňuje zobrazit jednotlivé srdeční oddíly a chlopně, jejich strukturu, velikost a funkci. Moderní přístroje umožňují i zobrazení směru a rychlosti krevního proudu, včetně odhadu nitro srdečních tlaků.
Rentgenový snímek hrudníku lékař požaduje při podezření na onemocnění hrudní oblasti.
Rentgenové vyšetření hrudníku patří k základním vyšetřovacím metodám. Jedná se o první informaci o stavu vašich plic a srdce. Toto vyšetření ordinuje lékař, který vás začne vyšetřovat po interní stránce.
Neinvazivní monitorování krevního tlaku
Jedná se o postup, při kterém je zjištěn krevní tlak člověka. Tato veličina odráží zdravotní stav organismu a je součástí interního lékařského vyšetření.
Ultrazvukové vyšetření dolní a horní poloviny břicha
Toto vyšetření je zavedená a efektivní neinvazivní zobrazovací metoda, která využívá ultrazvukového vlnění s vysokou frekvencí pro zobrazení tkání a orgánů ve vyšetřované oblasti lidského těla. Ultrazvukové vlnění je do těla pacienta vysíláno pomocí speciální ultrazvukové sondy, uvnitř těla se odráží od tkání a orgánů a sondou je zpět přijímáno a dále zpracováno ve dvojrozměrný obraz, který lze sledovat na brazovce ultrazvukového přístroje.
Kolonoskopie neboli vyšetření tlustého střeva
Je metoda vyšetření tlustého střeva, případně tenkého střeva, endoskopem (optický přístroj k vyšetřování tělních dutin a dutých orgánů). Provádí se při podezření na hemoroidy, zánětlivé a nádorové onemocnění tlustého střeva. Lékař může takto nejen diagnostikovat jakékoli známky zánětu, polypy nebo nádory, ale i odebírat vzorky tkání pro histologické vyšetření nebo provádět menší léčebné zákroky.
Gastroskopie – vyšetření horní části zažívacího traktu
Je lékařská vyšetřovací metoda, která využívá optického přístroje - endoskopu (nazývaného gastroskop) k vyšetření horní části zažívacího traktu – jícnu, žaludku a horní části dvanáctníku. Dnes je hlavní vyšetřovací metodou při podezření na nemoci těchto orgánů a je díky tomu schopen odebírat vzorky tkání pro histologické vyšetření.
Princip CT vyšetření je podobný jako u rentgenu, na rozdíl od něj však nevzniká jeden, ale mnoho snímků.
Nejčastěji se CT provádí v oblasti hlavy a krku, páteře, hrudníku, břicha, případně při složitých vyšetřeních kardiovaskulárního systému včetně periferních cév. Pro některá CT vyšetření je nutná aplikace kontrastní látky. Pacient musí před vyšetřením odložit kovové předměty, které se nacházejí ve vyšetřované oblasti, neboť by znehodnotily zobrazení
Mamografické vyšetření odhalí nádorové ložisko v prsu již od několika milimetrů.
Mamografie je v současné době jediná diagnostická metoda, která je schopna odhalit nádorové ložisko v prsu již od několika milimetrů, tedy v době, kdy není samovyšetřením ani klinickým vyšetřením zjistitelné.
Magnetická rezonance
Magnetická rezonance vytváří podobně jako CT řezy vašeho těla. Poskytuje ostré kontrastní snímky všech měkkých tkání. Toho se s úspěchem využívá zvláště při zobrazení mozku a míchy. Další významné uplatnění má rezonance při zobrazení měkkých částí kloubů (např. vazů nebo meziobratlových plotének) a cév. Rezonance je vhodná pro zobrazení tkání s vysokým obsahem vody. Lze jím vyšetřit celé tělo.

Zdraví člověka.
Lidskost.
Vstřícnost.

To vše v našich partnerských zařízeních: Nemocnice Hořovice, Diagnostické centrum Nemocnice Hořovice v Praze, Gynekologie Vinohrady, Rehabilitační nemocnice Beroun a Onkologické a radiologické centrum Multiscan.

Zaujala vás nabídka a chcete se dozvědět více informací?

nebo nám zanechte telefonní číslo a my se vám obratem ozveme.

P a r t n e ř i