CENTRUM DUŠEVNÍ REHABILITACE

Centrum duševní rehabilitace je nejmodernější psychiatrické pracoviště ve střední Evropě, které se specializuje na komplexní péči o duševní zdraví. V pětipatrové budově o rozloze 25 000 metrech čtverečních zajišťujeme plný rozsah akutní i následné psychiatrické péče.
Centrum duševní rehabilitace je unikátní zařízení, kde dominuje kvalita lékařské péče, využití nejmodernějších postupů a příjemné, moderní prostředí.
Zázemí podporující péči o duševní zdraví

Inovativní péče v Centru duševní rehabilitace je zaměřena na individuální potřeby každého pacienta a zahrnuje léčbu většiny psychiatrických obtíží. Ať už hledáte akutní či ambulanční péči, psychoterapeutickou podporu nebo denní stacionář, jsme připraveni poskytnout vám kvalitní a komplexní léčbu.

Centrum poskytuje pacientům maximální komfort v podobě nadstandardně vybavených jednolůžkových a dvojlůžkových pokojů. Pacienti budou moci přímo v budově využít bazén, multifunkční kulturní a konferenční sál, arteterapie, kinezioterapie a další podpůrně terapeutické aktivity. Zcela unikátní využití osvětlení respektujícího cirkadiánní rytmus výrazně zefektivňuje používané léčebné intervence.

Centrum duševní rehabilitace je součástí Rehabilitační nemocnice Beroun, která patří k nejlépe vybaveným pracovištím svého typu v České republice.

PROHLÉDNĚTE SI, JAK TO V CENTRU DUŠEVNÍ REHABILITACE VYPADÁ

KDE NÁS NAJDETE

Seznam našich zdravotnických zařízení.

JESSENIA a.s.
Prof. Veselého 493 266 56 Beroun
IČ: 26752051
DIČ: CZ699004146
Rehabilitační nemocnice Beroun
Kontaktní formulář
Zeptejte se nás na cokoliv.
Jméno a příjmení *
Co přesně Vás zajímá? *
E-mailová adresa *
*

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle GDPR.

Preferujete telefonní kontakt?

Zanechte nám Vaše telefonní číslo a my se Vám v nejkratším možném termínu ozveme.

*
Zajišťujeme bezpečnou platbu prostřednictvím platební brány od společnosti Comgate.