Objednávka expresního vyšetření

Služby Expresního vyšetření jsou určeny všem, kteří požadují zdravotnickou službu v přednostním termínu. Námi nasmlouvané kapacity umožňují provedení vyšetření v nejkratším možném čase. Termín s vámi ochotně domluví naši zaměstnanci. K dispozici máme širokou nabídku vyšetření, která se provádí v našich smluvních zařízeních v Hořovicích, Berouně a Pardubicích.

Beru na vědomí, že zprostředkování expresního vyšetření je jednorázová služba urgentního objednání k vyšetření, s možností doprovodu pracovníkem Altoa s.r.o. k vyšetření u smluvního zařízení. Cena zprostředkování expresního vyšetření je 2 100,- Kč.

Po vyplnění následujícího objednávkového formuláře a po uhrazení ceny služby, budete během následujících 48 hodin kontaktováni a následně objednáni na konkrétní termín. Po vyplnění základního formuláře Vás systém automaticky převede na elektronickou platební bránu k uhrazení poplatku.

Upozorňujeme, že objednávka se stává závaznou, až po plném uhrazení odměny za služby.

 

Objednávka
Souhrn a platba
Osobní údaje
*
*
*
*
*
*
*
Adresa trvalého bydliště
*
*
*
*
*
Fakturační údaje
*
*
*
*
*
*
*
*
Informace o vyšetření
*
*
*
*

 

Já výše jmenovaný/á (dále jen "Klient") objednávám u společnosti Altoa s.r.o. (dále jen "Altoa") zprostředkování zdravotnického vyšetření u smluvního zdravotnického zařízení společnosti Altoa (dále jen "ZZ").

Beru na vědomí, že podmínky zprostředkování ze strany Altoa jsou upraveny v obchodních podmínkách.

Potvrzením objednávkového formuláře souhlasím s obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s zásadami zpracování osobních údajů.

Klient se zavazuje uhradit za tuto nadstandardní službu společnosti Altoa částku ve výši 2 100,- Kč splatnou před nástupem Klienta k vyšetření přes elektronický platební portál společnosti Altoa. O úhradě expresního vyšetření bude Klient vyrozuměn elektronickou formou na uvedený e-mail. Klient současně s učiněním této objednávky bere na vědomí a souhlasí s tím, že mu nárok na objednané vyšetření vzniká až okamžikem úhrady výše uvedeného poplatku.

* povinné položky