Námi nasmlouvané kapacity umožňují provedení vyšetření v nejkratším možném čase. Vyberte si z široké nabídky specializací, která se provádí v našich smluvních zařízeních v Hořovicích, Berouně, Pardubicích a v Praze.

Jak na to?

1. Vyplňte objednávkový formulář:
Vyplňte povinné informace, vyberte tři preferované termíny vyšetření a popište, o jaké vyšetření máte zájem. Pokud máte žádanku, můžete ji zde nahrát.
2. Uhraďte poplatek za službu:
Objednávka se stává závaznou až po úplném uhrazení ceny za službu. Bezpečná elektronická platební brána vám umožní pohodlně uhradit cenu služby online.
3. Brzy vás budeme kontaktovat:
Po potvrzení platby vás do 48 hodin kontaktuje naše koordinátorka a domluví s vámi termín vyšetření.
Move left
Move right

Vyšetření magnetickou rezonancí s žádankou

Vyšetření magnetickou rezonancí (MR) zajišťujeme na základě lékařského doporučení. Lékařské doporučení (žádanku) vystaví lékař na základě klinického vyšetření.

Vyšetření magnetickou rezonancí bez žádanky

Pokud nemáte žádanku, můžeme vám zprostředkovat vyšetření u specialisty, který vám v případě zjištěné indikace žádanku na vyšetření MR vystaví. Cena služby za vyšetření na MR je tedy navýšena o vyšetření u specialisty.

Pokud pacient není k vyšetření MR indikován, nelze žádanku vystavit a následně ani provést požadované vyšetření. V tomto případě vám bude vrácen poplatek za zajištění vyšetření MR. 

Objednání na magnetickou rezonanci zde: altoa.cz/objednatMR