Rehabilitační nemocnice Beroun

Rehabilitační nemocnice Beroun prošla spolu s Rehabilitačním centrem mnoha změnami a v současné době patří k nejlépe vybaveným a nejkomfortnějším pracovištím svého typu.
Disponuje týmem vysoce kvalifikovaných pracovníků, u nichž si zakládá nejen na profesionalitě, ale především na vstřícném přístupu.
Rehabilitační péče promyšlená do posledního detailu

Léčba je zajišťována ambulantním i hospitalizovaným pacientům, pro něž jsou k dispozici nadstandardně vybavené pokoje, moderní interní oddělení, jednotka intenzivní péče, Artroskopické centrum, Rehabilitační centrum MUDr. Jana Calty a nově vybudované Centrum duševní rehabilitace.

Tři propojené pavilony poskytují rehabilitační péči pomyšlenou do posledního detailu. Nové technologie, pokročilé vybavení, nejmodernější zařízení a především zkušení specialisté z řad lékařských i nelékařských oborů.

Rehabilitační centrum nabízí kineziologickou laboratoř, fyzioterapii, fyzikální terapii, vodoléčbu, ergoterapii a tělocvičnu. Jako součást rehabilitačních programů či jiných služeb prováděných v berounské nemocnici nabízíme našim klientům ubytování v luxusních rezidenčních apartmánech, které se nacházejí přímo v budově Rehabilitačního centra.

PROHLÉDNĚTE SI, JAK TO V Rehabilitační nemocnici Beroun VYPADÁ

KDE NÁS NAJDETE

Seznam našich zdravotnických zařízení.

JESSENIA a.s.
Prof. Veselého 493 266 56 Beroun
IČ: 26752051
DIČ: CZ699004146
Rehabilitační nemocnice Beroun
Kontaktní formulář
Zeptejte se nás na cokoliv.
Jméno a příjmení *
Co přesně Vás zajímá? *
E-mailová adresa *
*

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle GDPR.

Preferujete telefonní kontakt?

Zanechte nám Vaše telefonní číslo a my se Vám v nejkratším možném termínu ozveme.

*
Zajišťujeme bezpečnou platbu prostřednictvím platební brány od společnosti Comgate.