AKESO POLIKLINIKA

AKESO POLIKLINIKA poskytuje diagnostické a ambulantní zdravotní služby zaměřené na děti a dorost. Zajišťuje komplexní péči o dětské pacienty, ale najdete zde i ordinace zaměřené na dospělé. Centrum je vybavené špičkovou zdravotnickou a laboratorní technikou.

Rehabilitační nemocnice Beroun

Rehabilitační nemocnice Beroun patří mezi nejlepší zařízení svého druhu. Zdravotní služby a rehabilitační pobyty jsou vyhledávány pacienty z celé České republiky.

Nemocnice Hořovice

Nemocnice Hořovice nabízí širokou škálu ambulancí a poraden navazujících na jednotlivá lůžková oddělení. Specializované zdravotní služby poskytuje nad rámec základních medicínských oborů pacientům z celé České republiky.

Onkologické a radiologické centrum Multiscan

Hlavní náplní Multiscanu je poskytování zdravotnických služeb v oblasti diagnostiky a léčby onkologicky nemocných. Zdravotnické zařízení je schopno plošně zajistit a garantovat onkologickou péči, a to v rozsahu a na úrovni, která je stanovena národními standardy onkologické péče.

  • *
  • *
  • *
  • *

Lékárna Hořovice

Lékárna v areálu Nemocnice Hořovice má ve své nabídce širokým spektrem léčiv, skladem má více než tisíc léčivých přípravků.

Lékárna Beroun

Lékárna v areálu berounské nemocnice zajišťuje dostupnost širokého spektra léčiv. Specializuje se také na výdej zdravotnických pomůcek, v rámci berounského okresu se jedná o pracoviště s nejširší nabídkou v této oblasti.

Gynekologie Vinohrady

Gynekologická ambulance poskytuje zdravotnické služby v širokém spektru oborů gynekologie a porodnictví.

PROHLÉDNĚTE SI TAKÉ NAŠI VIDEOGALERII
Nahlédněte do srdce naší prémiové zdravotní péče. Prohlédněte si naši videogalerii a sami se ujistěte, že kvalita a péče jdou u nás opravdu ruku v ruce.
ZOBRAZIT VIDEOGALERII